Tente Sistemleri

Tente Sistemleri

Tente Sistemleri

Tente sistemleri ile yağmurdan ve güneşten korunun.

Kullanım sırasında, kolaylık ve güvenlik sağlayıcı bir çok özellikle donatılan perde ve tente sistemleri, sıkışmaları önleyici özel bir sensör ile herhangi bir sıkışmayı anında algılayıp motorları durdurabiliyor.

Avantajları

Sürekli giriş-çıkışın gerçekleştiği mekanlarda gerekli ayarlamalar yapıldıktan sonra kullanılmaya başlanan fotoselli kapılar, mevcut sensörü sayesinde insan gücüne gereksinimi olmadan çalışmaktadır. Fotoselli kapı algıladığı hareket sonrası açılır, hareket tamamlandıktan sonra kapanmaktadır.

Sisteme entegre edilebilen bir çok modül ile konfor ve güvenliği de artırıyor. Bunlardan en önemlileri güneş ve rüzgar sensörü. Güneş ışınlarının rahatsız etmeye başladığı zamanlarda veya rüzgarlı hava koşullarında, otomatik olarak perde ve tentelerin kapanmasını veya açılmasını sağlayarak konforunuzu artırıyor.

Kullanıcının evde bulunmadığı durumlarda da perde motorlarının programlanarak belli zamanlarda açılıp kapanmaları sağlanabilir. Bu sayede ekstra güvenlik de sağlanabilir.

Birden fazla perde ve tente veya panjur ünitesinin, tek bir komutla açılıp kapanması için kablolu ya da kablosuz olarak entegre edilebilen motorlar, bu yönüyle de ayrı bir kolaylık ve konfor sunuyor. Bu entegrasyonu sağlarken kullanılabilecek kablosuz modüller ile gereksiz kablo yoğunluğu ve montaj problemleri minimuma indirilebiliyor


Tente Sistemleri   
Tente Sistemleri   
Tente Sistemleri   
Tente Sistemleri   
Tente Sistemleri   
Tente Sistemleri   

Ürün hakkında teknik bilgi

Bize Ulaşın
 
  • Adres: İvedik OSB 1332. Sokak No: 82 İvedik - ANKARA
  • Telefon: +90.312 257 00 99
  • GSM: +90 542 737 63 16
  • Faks: +90.312 257 38 84
  • Eposta: info@progateplus.com
  • Fabrika Adres: Karaman Organize Sanayi Bölgesi 3. Cad. No: 28 KARAMAN
  • Fabrika Telefon: +90 338 224 12 80
Bizi Takip Edin